Akredytacja, czyli możliwość wejścia na koncert oraz pozwolenie na robienie zdjęć lub przeprowadzenie wywiadu, jest możliwa do uzyskania po spełnieniu warunków stawianych przez organizatora oraz artystów/zespół. Organizator, ma prawo odmówić akredytacji, jeśli nie zostaną spełnione warunki na jakich miała ona zostać udzielona.

Akredytację można uzyskać na dwa sposoby:

1. Akredytacja płatna – osoba zainteresowana, płaci określoną kwotę. Suma ta, zwykle jest przez organizatora określana względem ceny biletu i stanowi jego wielokrotność. Ponadto artysta/zespół może zażądać dodatkowej opłaty za możliwość wykorzystania zdjęć w komercyjny, jak i niekomercyjny sposób.

2. Akredytacja darmowa – przyznawane są wyłącznie dziennikarzom, którzy biorą udział w promocji konkretnego wydarzenia. Promocja wydarzenia w naszym rozumieniu to np.: banner na stronie głównej i/lub pełna informacja w zakładce polecane, dodanie wszystkich koncertów organizowanych przez Rudeboy Club w Waszej zakładce “Kalendarium”, promocja danego wydarzenia minimum 2-3 tygodnie przed koncertem, zapowiedź, zapowiedź ze zdjęciem lub bezpośrednia reklama wydarzenia z minimum tygodniowym wyprzedzeniem.

Zależnie od charakteru wykonywanej pracy, oczekujemy od fotografa przekazania nam 15 zdjęć z danego koncertu, na który uzyskał możliwość wstępu. Wybrane zdjęcia trafią na naszą stronę internetową do archiwum koncertowego, gdzie będzie podany autor zdjęcia.
 

szczegóły akredytacji dla prasy -> kliknijcie w regulamin obok

Nie współpracujemy z osobami oraz portalami naruszającymi wizerunek artystów/zespołów, działającymi niezgodnie z zasadami współżycia społecznego, a także dobrymi obyczajami. Zależy nam na uczciwej współpracy opartej na prostych i jasnych zasadach.

Wnioski o przyznanie akredytacji należy wysyłać na adres : poli@rudeboyclub.pl


Szczegóły - Regulamin AKREDYTACJE | Foto & Press