2017-07-22 19:00
Czad Party
- WJAZD FREE!!! i sprzedaż biletów na Krisiun
Cena: 0,00 Szczegóły
W ten gorący dzień w Rudeboy'u... CZAD PARTY, czyli najlepsze rockowe teledyski !!!

wejście - 18:30
start - 19:30

WJAZD FREE!!!
Warka 0,5l. oraz wybrane alko tylko 4,50zł !!!

UWAGA STREFA NISKICH CEN !!
Warka 0,5l. oraz wybrane alko tylko 4,50zł !!!
m.in.: wyroby z POLMOS'u Bielsko-Biała
wódka czysta i smakowe w cenie tylko 4,50PLN

ceny obowiązują zawsze na czad party i przez cały wieczór!

ZAPRASZAMY !

Ukryj opis
2017-07-23 18:30
Krisiun (BRA, Brutal Death Metal), Banisher, No Salvation, Indignity (Death Metal)
Bilety już w sprzedaży!!!
Cena: 40,00 Szczegóły
Brazylijski brutal death metal w Rudeboy'u - Krisiun już w niedzielę 23.07.2017!

http://www.krisiun.com.br
https://web.facebook.com/krisiun.official/
https://www.youtube.com/watch?v=xkhHdDCg6zk

Support:
Banisher (technical death metal)
www.facebook.com/banisherofficial

No Salvation (Death Metal)
https://web.facebook.com/nosalvation666/

Indignity (Brutal Death Metal)
https://web.facebook.com/indignityofficial/


open 18:30
start 19:00

Bilety:
40 zł w przedsprzedaży
50 zł w dniu koncertu
miejsca stojące
--------------------------------
Internetowa sprzedaż biletów została zakończona. Bilety można nabyć jeszcze w naszych stałych punktach przedsprzedaży i w naszym klubie. Będą także dostępne w dniu koncertu przed wejściem do klubu.

więcej: http://www.rudeboyclub.pl/Kalendarium/KupBilet

----------------
REZERWACJE MIEJSC SIEDZĄCYCH ;

aby zarezerwować loże (widok sali w dziale: kontakt/o nas), należy wysłać sms na nr +48 602 177 255 (opłata jak za normalny sms wg cennika operatora) i podać:
imię i nazwisko,
ilość osób,
nazwę lub datę koncertu

loże są płatne:
duża loża na 8-10os - koszt 50zł
mała loża do 4os - koszt 20zł
-----------------------------------
Krisiun -
brazylijska grupa muzyczna wykonująca brutal death metal. Zespół powstał w 1990 roku z inicjatywy braci: wokalisty i basisty Alexa Carmargo, gitarzysty Moysesa Kolesne oraz perkusisty Maxa Kolesne. Wkrótce potem do zespołu dołączył gitarzysta Altemir Souza z którym zostało zarejestrowane demo Evil Age, wydane rok później. W 1992 roku zostało wydane drugie demo pt. The Plague. Wkrótce potem Souza odszedł i zastąpił go Maurício Nogueira, który wystąpił na wydanym w 1993 minialbumie Unmerciful Order. W sierpniu 1995 roku nakładem Dynamo Records został wydany debiutancki album Black Force Domain. Dwa lata później zespół odbył trasę koncertową w Europie poprzedzając występy formacji Kreator.

Końcem października 1998 roku nakładem G.U.N. Records został wydany drugi album pt. Apocalyptic Revelation. Pod koniec 1999 roku grupa wzięła udział w europejskim festiwalu objazdowym X-mas Festival. W trasie brały udział ponadto m.in. zespoły Morbid Angel i Amon Amarth. 7 marca 2000 roku nakładem Century Media Records wydano trzeci album pt. Conquerors of Armageddon. W ramach promocji do pochodzącej z płyty kompozycji "Hatred Inherit" został zrealizowany teledysk, który wyreżyserował Chuck Hipolitho. Tego samego roku zespół odbył trasę koncertową w Stanach Zjednoczonych wraz z Vader i Angelcorpse. Latem 2001 roku ukazał się czwarty album Krisiun pt. Ageless Venomous. Tego samego roku zespół wziął udział w objazdowym festiwalu Thrash'em All w Polsce wraz z takimi zespołami jak Sceptic, Lux Occulta i Hate. A pod koniec roku zespół ponownie koncertował w ramach X-mas Festival w Europie.

W 2002 roku zespół udał się do USA gdzie koncertował wraz z Dimmu Borgir i Cannibal Corpse. Jesienią formacja powróciła do Europy gdzie koncertowała wraz z zespołem Vader w ramach Revelations Tour. Na początku października 2003 roku zespół wystąpił wielokrotnie w Stanach Zjednoczonych wraz z Deicide, Hate Eternal i Cattle Decapitation. Początkiem października ukazał się piąty album grupy pt. Works of Carnage. Nagrania zostały zmiksowane w studio Remillarda w Quebeku w Kanadzie. Na początku 2004 roku Krisiun poprzedzał występy Morbid Angel w Europie. Kolejną europejską trasę trio odbyło wraz z polskim zespołem Behemoth. W październiku, tego samego roku ukazał się czwarty minialbum grupy zatytułowany Bloodshed. Końcem lutego 2006 roku zostało wydane pierwsze wydawnictwo DVD Krisiun zatytułowane Live Armageddon. Na płycie ukazały się koncerty nagrane podczas festiwali Metalmania i Wacken Open Air oraz występ w S?o Paulo.

Także w lutym ukazał się szósty album AssassiNation. Nagrania powstały we współpracy z producentem muzycznym Andym Classenem. Materiał był promowany wideoklipem do utworu "Vicious Wrath". W marcu zespół wystąpił ponownie w Polsce. Następnie muzycy odbyli trasę koncertową po Stanach Zjednoczonych wraz z Morbid Angel i Behemoth. Kolejne koncerty odbyły się w Europie w ramach Clash Of Demigods European Tour 2004 podczas której Krisiun poprzedzał grupę Behemoth. Na przełomie września i października 2007 roku Krisiun uczestniczył w trasie koncertowej Blitzkrieg 4 w Polsce. Grupa poprzedzała występy Vader. Końcem lipca 2008 roku ukazał się siódmy album grupy pt. Southern Storm, który został zarejestrowany w Stage One Studio w Niemczech. W grudniu Krisiun wystąpił w stołecznej Progresji w ramach trasy koncertowej Hammer Battalion Europe 2008. W 2011 roku zespół wydał kolejną płytę pt. The Great Execution (Century Media Records). W 2015 Krisiun wydał krążek zatytułowany Forged in Fury - nakładem Century Media Records.

Aktualnie zespół koncertuje promując wydawnictwo Forged in Fury.

Banisher -
to polska grupa muzyczna wykonująca technical death metal. Powstała w 2005 roku w Rzeszowie.

Po wydaniu dema ?Sorrow of Death? (2005), EP ?Human Sacrifice? (2006), kilkudziesięciu zagranych koncertach i festiwalach w Polsce oraz zagranicą zespół wydał debiutancki album ?Slaughterhouse? (2010). Jednak zespół rozwinął skrzydła dopiero w 2013 roku i w nowym składzie nagrał drugi pełnometrażowy album ?Scarcity?, wydany przez Unquiet Records.

Zespół zagrał ponad sto koncertów w Polsce i zagranicą, w tym trasy koncertowe oraz festiwale w Niemczech, Francji, Belgii, Holandii, Czechach, Słowacji, Węgrzech, Ukrainie, Norwegii, a nawet w Egipcie. Zespół występował na festiwalach takich, jak Inferno Metal Festival (Norwegia), Metal Head?s Mission (Ukraina), Uzhgorerot Festival (Ukraina), Cieszanów Rock Festival, Headbangers Fest, RzeszOFF Art Festival, Flesh Party Open Air (Słowacja), Eastern Deathfest (Słowacja), Prometalfest (Słowacja), Gahlenmoscht Fest (Niemcy), czy kultowym festiwalu Drrrama Reaktywacja, którego początki sięgają końca lat 80?. Zespół zagrał także jako headliner na Metal Blast Festival w Egipcie.

Na przełomie 2014 i 2015 roku zespół rozpoczyna nagrania następcy ?Scarcity?. Trzeci pełny album Banisher pokazuje kwartet jako dojrzały, znający swoją wartość skład podążający swoją bezkompromisową drogą. Intensywny, gęsty i brutalny materiał podany w absolutnie dopracowanej formie gdzie znaczenie takich słów jak precyzja, technika, klimat i pewność siebie spotykają się w miejscu o nazwie "Oniric Delusions". Album ukazał się 3 września 2016 roku pod skrzydłami Deformeathing Production.

Nowy album przynosi ze sobą również odświeżony line up ? w skład zespołu wchodzą muzycy udzielający się m in w Decapitated, Redemptor, Hate, Vital Remains, Castrum, czy Shodan.

No Salvation -
Zespół No Salvation powstał w okolicach 2006 roku. Początkowo bez nazwy i w nieco innym od obecnego składzie zaczęły powstawać pierwsze utwory. Prawdziwy przełom przychodzi jednak dopiero trzy lata później. Pod koniec 2009 roku do zespołu dołącza wokalista Mateusz (ex-Dysphoria) i po kilku miesiącach No Salvation gra pierwsze koncerty.
W roku 2011 ukazuje się pierwsze demo Among the Mistakes of God. Na krótko w zespole pojawia się drugi wokalista, Martin, ale początkiem 2014 odchodzą obaj i zespół znów jest bez wokalisty. Po blisko roku udaje się jednak uzupełnić skład, do No Salvation dołączają Tomek na basie (C4, Posthumous) i wokalista Szymon (Masticate, Monoceros). W takim składzie zespół wchodzi do HUGEStudio i nagrywa materiał Defiling Verses. Wydany on zostaje jesienią 2015 roku na płycie cd (wydanie własne) i jako kaseta (Morbid Chapel Records). Obecnie zespół tworzy materiał na nową płytę.

Indignity -
powstało 2014r. z inicjatywy Mirasa i Tarkiego, panowie zafascynowani technicznym brutalnym death metalem w stylu Decapitated, Archspire, Cannibal Corpse, Suffocation itp. Postanowili stworzyć również coś nietuzinkowego. Skład uzupełnia grający na basie Sesil. Jeszcze tego samego roku Indignity nagrywa demo celem znalezienia wokalu. 2015 roku kompletuje skład i kończy demo Decrepitude- wokal obsadza Kilas. Kilas wprowadza do kapeli stado pędzących świń i Indignity do brutalności dodaje elementy Slamu i Grindu. Na początku 2017r. rejestruje pełną płytę przepełnianą brutalności i techniką REALM OF DISSOCIATION (ktore zostanie wydane przez Sliptrick Records).
Ukryj opis
2017-07-28 19:00
Animus Mortis (Black Metal, Chile), Despised Cruelty, Hamingja (Black Metal), Porta Inferi (CZ)
Bilety w sprzedaży!
Cena: 20,00 Szczegóły
Hypnotic / Atmospheric Black Metal (od 2004 roku) czyli Animus Mortis w Rudeboy'u!

Support:
Despised Cruelty
https://web.facebook.com/DespisedCruelty/

Hamingja
https://web.facebook.com/Hamingja-241860789653679/

Porta Inferi
https://www.facebook.com/portainfericz/

Bilety: 20 zł w przedsprzedaży /25 zł w dniu koncertu
Miejsca stojące
--------------------------------
bilety można nabyć przez naszą stronę internetową w dziale KUP BILET, są także dostępne w naszych stałych punktach przedsprzedaży i w naszym klubie.

więcej: http://www.rudeboyclub.pl/Kalendarium/KupBilet

----------------
REZERWACJE MIEJSC SIEDZĄCYCH ;

aby zarezerwować loże (widok sali w dziale: kontakt/o nas), należy wysłać sms na nr +48 602 177 255 (opłata jak za normalny sms wg cennika operatora) i podać:
imię i nazwisko,
ilość osób,
nazwę lub datę koncertu

loże są płatne:
duża loża na 8-10os - koszt 50zł
mała loża do 4os - koszt 20zł
-----------------------------------
Animus Mortis został założony w 2004 roku przez N. Onfray, po paru miesiącach Sid objął wokal i w tym składzie nagrali demo ?Desolated Landscapes" (2004). Początkiem 2005 Opiel dołączył do składu aby móc odtworzyć ich materiał na żywo. Po kilku koncertach N. Onfray został na stałe przeniesiony z roli perkusisty żeby poświęcić się w całości gitarze. W tym odmienionym składzie powrócili do studia aby zarejestrować "Tresholds of Insanity", które składa się z odświeżonych kawałków z pierwszego demo, a także zawiera dwa nowe numery. Materiał spotkał się z pozytywnym odbiorem i komentarzami w całej Europie. Niedługo potem zespół stanął w obliczu kolejnych zmiano personalnych. Opiel został zastąpiony przez M. Iribarren'a a w rolę basisty wcielił się Bauda - nowy członek kapeli. Skład utrzymał się do połowy 2006 roku kiedy to po raz kolejny nastąpiły zmiany personalne, po których kapela znowu stała się triem. Do końca roku wytężona praca nad materiałem i jego doskonaleniem zaowocowała ich pierwszym longplay'em nagranym w kwietniu 2007 roku. Początkiem 2008 płyta "Atrabilis (Residues from Verb & Flesh)" ujrzała światło dzienne dzięki czemu zespół niemal natychmiast uplasował się obok największych zespołów black metalowych. W latach 2008, 2009 i 2010 Trio głównie koncertowało zatrudniając sesyjnych muzyków. Zespół zyskał renomę oraz stał się autonomiczny dzięki czemu mógł współpracować z kim chciał, nagrywając nowe numery we Francji i miksując je w Niemczech czy Hiszpanii. Obecnie Animus Mortis intensywnie koncertuje promując swoje ostatnie wydawnictwo "Testimonia" (2014).

Despised Cruelty. Powstały w 2013 w Bełchatowie projekt Michała Bentyna początkowo poruszający się w stylistyce DSBM z czasem ewoluował w pełnoprawny zespół odchodząc od nurtu deppresive w stronę melodic black metalu. Skład początkowo zasilili Eryk Gwizdała (bas, syntezatory) i Maciej Miętkiewicz (wokal). Po czasie dołączył także Konrad Bińczyk (perkusja) i Aleks Kowalski (gitara). Do tej pory ukazały się dwie EP - "Seasons" i "Fall of All the Divine", a na kolejny rok zespół planuję wydanie pierwszego LP.

Hamingja - zespół z Wilkowic i Wojkowic, grający black metal. Inspirują się takimi zespołami jak Immortal, Bathory czy Burzum. Mają gotowy materiał na płytę pt. "Mighty oaks", który zaprezentują na koncercie. Debiutowali na przeglądzie kapel Klang w 2017 roku.

Porta Inferi - Symphonic Power Metal pełen energii, niespodzianek, melodii i agresji. Zespół powstal w 2008 roku, w tym samym roku wystąpiła na konkursie muzycznym o nazwie "Skutečná liga" - uplasował się w pierwszej 50 z 300 zespołów. W 2009 roku zrealizował pierwsze promo o nazwie Fire Road. Zespół występował na wielu koncertach i występował na festiwalach, grając obok zespołów takich jak Theocracy (USA), Lord Bishop Rock (USA), Gun Barell (Ger), Tarchon Fist (It) itp., a także z czołową czeską grupą Rock sceny - Arakain, Vilém Čok + Bypass, Dymytry, Dark Gamballe i wiele innych .. Na wiosnę 2011 wydali kolejny album Another World. W 2014 r. Wydali album "Out of The Difference". Ukryj opis
2017-07-29 19:00
Skapetarda (Ska) & Kompromitacja(Punk Ska)
Bilety już w sprzedaży!
Cena: 15,00 Szczegóły
Mnówstwo wakacyjnej muzycznej energii w Rudeboy'u - Skapetarda i Kompromitacja!!!

Skapetarda
https://web.facebook.com/skapetarda/

Kompromitacja
https://web.facebook.com/Kompromitacja-180054465475957/

Bilety: 15 zł
Miejsca stojące
--------------------------------
bilety można nabyć przez naszą stronę internetową w dziale KUP BILET, a także w naszych stałych punktach przedsprzedaży i w naszym klubie.

więcej: http://www.rudeboyclub.pl/Kalendarium/KupBilet

----------------
REZERWACJE MIEJSC SIEDZĄCYCH;

aby zarezerwować loże (widok sali w dziale: kontakt/o nas), należy wysłać sms na nr +48 602 177 255 (opłata jak za normalny sms wg cennika operatora) i podać:
imię i nazwisko,
ilość osób,
nazwę lub datę koncertu

loże są płatne:
duża loża na 8-10 os - koszt 50 zł
mała loża do 4 os - koszt 20 zł
-----------------------------------
W obliczu fali tandetnej, elektronicznej łupanki ogarniającej coraz większą ilość krajowych klubów, jedynym ratunkiem wydaje się być odkryty na Jamajce i zmodyfikowany przez brytyjskich muzyków wirus SKA. Jednakże nie licząc drobnych skutków ubocznych w postaci ogólnej euforii i mimowolnego kołysania bioder, jedynie douszna iniekcja odnosi pożądany rezultat.
Ośmiu muzycznych renegatów podejmuje wyzwanie i tworzy formację muzyczną, która za zadanie obiera sobie zaszczepienie SKA jak największej ilości osób.
Jeżeli w twojej okolicy panoszy się kiepska muzyka, są na ten stan rzeczy jedynym lekarstwem.
Nazywają ich SKA Petarda.

Zespół KOMPROMITACJA powstał w 2012 roku w Zakopanem. Sami o sobie piszą: "Zespół bez sensu i bez celu, posypany brokatem. Przywdziewa koszule i krawaty aby choć trochę zakamuflować wizerunkowo swoje gargantuiczne braki w wykształceniu. W wolnym czasie z dziewczynami piknikuje na złomowisku, szukając szczęścia i kołpaków do dużego fiata". Ukryj opis
2017-07-30 19:00
Clock Machine
bilety już w sprzedaży
Cena: 20,00 Szczegóły
Clock Machine w Rudeboy'u!

Clock Machine
https://web.facebook.com/ClockMachinepl/

bilety:
20 zł przedsprzedaż
30 zł w dniu koncertu
miejsca stojące
--------------------------------
bilety można nabyć przez naszą stronę internetową w dziale KUP BILET, a także w naszym klubie.

więcej: http://www.rudeboyclub.pl/Kalendarium/KupBilet

----------------
REZERWACJE MIEJSC SIEDZĄCYCH ;

aby zarezerwować loże (widok sali w dziale: kontakt/o nas), należy wysłać sms na nr +48 602 177 255 (opłata jak za normalny sms wg cennika operatora) i podać:
imię i nazwisko,
ilość osób,
nazwę lub datę koncertu

loże są płatne:
duża loża na 8-10os - koszt 50zł
mała loża do 4os - koszt 20zł
-----------------------------------
Clock Machine - Od młodzieńczych lat przejawiali dryg do muzyki. Wszystkiego nauczyli się sami, w domu.

Zagrali na Przystanku Woodstock i Orange Warsaw Festiwal. Zostali finalistami Empik Make More Music
oraz zwycięzcami WOW Music Awards. Zwinęli główne nagrody m.in. na 41 Festiwalu FAMA
i Eliminacjach do Przystanku Woodstock.

Po zapoznaniu się ze smakiem nagrywania w profesjonalnym studiu przy debiutanckim albumie "Greatest Hits" i obejrzeniu wielu filmów biograficznych gwiazd rocka, postanowili nagrać album ?sami?. Dzięki pomocy przyjaciół udało się skonstruować kopię Abbey Road w Villi Generała Ziętka w Ustroniu. Ukryj opis
2017-08-31 19:00
Bucovina (ro), Radogost (pl), Netherfell (pl), Ymyrgar (tu)
Cena: 40,00 Szczegóły
Bucovina wybitny Rumuński zespół Folk metalowy.
https://web.facebook.com/officialbucovina/
YT:
www.youtube.com/watch?v=JCoh2ibRVK4
www.youtube.com/watch?v=5Dx5p3a4yCc

Lagerstein australijski Pirate Folk metal

Official Drink the Rum: www.youtube.com/watch?v=YoJLiHP7XNc
Live with Alestorm tour: www.youtube.com/watch?v=4lRzcWjVIiw

Ymyrgar wiodaca afrykańska formacja pagan metalowa z Tunezji, której utwory dotyczą głównie mitologii nordyckiej.
https://web.facebook.com/Ymyrgar/
YT:
www.youtube.com/watch?v=X92SUyzWOVI

Radogost doskonale znany polski projekt folk metalowy, czasami określany jako ''polski Korpiklaani'' ze względu na humor i napędzaną alkoholem lirykę, nie wspominając o folkowych aspektach, a także szczególnego podejścia do muzyki.
https://web.facebook.com/radogostpl/
YT :
www.youtube.com/watch?v=F2rPbmw0aEA

Netherfell to polski zespół folk metalowy. Tworza muzykę składającą się z dawnego folku oraz elementów z różnych nurtów metalu. Zespół wykorzystuje wiele tradycyjnych instrumentów ludowych, takich jak dudy, lira korbowa, bałałajka, gęśle, drewniane flety, a także symfonicznych orkiestracji.
https://web.facebook.com/Netherfell/
YT :
www.youtube.com/watch?v=V6dZanTfI2I

open 18:30
start 19:00


Bilety: 40 zł w przedsprzedaży i 50 zł w dniu koncertu
Miejsca stojące
--------------------------------
bilety można nabyć przez naszą stronę internetową w dziale KUP BILET a niebawem także w naszych stałych punktach przedsprzedaży i w naszym klubie.

więcej: http://www.rudeboyclub.pl/Kalendarium/KupBilet

----------------
REZERWACJE MIEJSC SIEDZĄCYCH;

aby zarezerwować loże (widok sali w dziale: kontakt/o nas), należy wysłać sms na nr +48 602 177 255 (opłata jak za normalny sms wg cennika operatora) i podać:
imię i nazwisko,
ilość osób,
nazwę lub datę koncertu

loże są płatne:
duża loża na 8-10 os - koszt 50 zł
mała loża do 4 os - koszt 20 zł
-----------------------------------

Ukryj opis
2017-09-02 19:00
Tak Jak Teraz, Manchiz, Free Trip
Impreza z cyklu koncertów SZarpidrut & friends?
Cena: 0,00 Szczegóły
Strona www promującą niezależną muzykę gitarową ?SZarpidrut? wraca po 2 letniej przerwie!

Jest to pierwsza impreza, z cyklu koncertów, które zaplanowaliśmy jako szarpidrut dla Państwa, w nadchodzącym sezonie koncertowym. Podczas najbliższej, zaplanowaliśmy losowanie płyt CD, karnet na lekcje ze szkoły gitarowej , losowanie koszulek Szarpidrut UNTIL DEATH, występy kapel, a po występach zapraszamy wspólną imprezę rockową

w tym dniu zagrają dla Was;

Tak Jak Teraz: http://www.szarpidrut.pl/zespol/tak-jak-teraz,210.html
Manchiz: http://www.szarpidrut.pl/zespol/manchiz,196.html
Free Trip: https://www.youtube.com/channel/UCOqWZO9p-nSpuv8afFyiFhQ

18:30 start;

więcej szczegółów już wkrótce?
Miejsca stojące
--------------------------------
bilety można będzie nabyć przez naszą stronę internetową w dziale KUP BILET, będą także dostępne w naszych stałych punktach przedsprzedaży i w naszym klubie.

więcej: http://www.rudeboyclub.pl/Kalendarium/KupBilet

----------------
REZERWACJE MIEJSC SIEDZĄCYCH ;

aby zarezerwować loże (widok sali w dziale: kontakt/o nas), należy wysłać sms na nr +48 602 177 255 (opłata jak za normalny sms wg cennika operatora) i podać:
imię i nazwisko,
ilość osób,
nazwę lub datę koncertu

loże są płatne:
duża loża na 8-10os - koszt 50zł
mała loża do 4os - koszt 20zł
-----------------------------------
TakJakTeraz - zespół z Czechowic, grający szeroko pojętą muzykę rockoąa z elementami reagge.
https://web.facebook.com/takjakteraz/

Manchiz - Grupa założona w 2014 roku w Bielsku-Białej. Muzyka Manchiz to konkretna dawka szeroko pojętego rocka z wyraźnymi wpływami złotej ery Grunge'u. Przy czym dodatkowe, różnorodne inspiracje każdego z członków zespołu tworzą mieszankę wybuchową, co zespół udowadnia na koncertach.
https://web.facebook.com/Manchiz-733854073414269/

FreeTrip to trio, w którym każdy z członków wnosi coś swojego, ale cała twórczość w gruncie rzeczy może być zaklasyfikowana jako grunge. Trzech młodych chłopaków czerpie inspiracje z takich zespołów jak Pixies,Nirvana, Alice in Chains, blink-182 czy Kasabian.
Połączenie 3 gustów muzycznych pozwala otrzymać oryginalne, szybkie i rwące brzmienie.
https://web.facebook.com/FreeTrip02/
Ukryj opis
2017-09-08 19:00
CENOTAPH (brutal death metal, TURKEY)
szukamy supportu -> kliknij Szczegóły....
Cena: 0,00 Szczegóły
Turecki brutal death metal - CENOTAPH w Rudeboy'u!

szukamy supportu -> zgłoszenia na poli@rudeboyclub.pl

CENOTAPH
https://www.facebook.com/cenotaphtur
https://cenotaph666.bandcamp.com/

Bilety: info niebawem
miejsca stojące
--------------------------------
bilety można będzie nabyć przez naszą stronę internetową w dziale KUP BILET, będą także dostępne w naszych stałych punktach przedsprzedaży i w naszym klubie.

więcej: http://www.rudeboyclub.pl/Kalendarium/KupBilet

----------------
REZERWACJE MIEJSC SIEDZĄCYCH ;

aby zarezerwować loże (widok sali w dziale: kontakt/o nas), należy wysłać sms na nr +48 602 177 255 (opłata jak za normalny sms wg cennika operatora) i podać:
imię i nazwisko,
ilość osób,
nazwę lub datę koncertu

loże są płatne:
duża loża na 8-10os - koszt 50zł
mała loża do 4os - koszt 20zł
-----------------------------------

CENOTAPH powstał latem 1994 roku z inicjatywy wokalisty Batu Cetin który chciał grać najbardziej brutalną i najgorszą muzykę, jaką kiedykolwiek ktokolwiek grał zarówno w Turcji jak i na świecie.
Po licznych zmianach personalnych zespół wydał w 1995 roku pierwsze demo "Life Immortal". Drugie demo zespołu - ?promo tape 96? zostało wydane 1996 roku . Wydawnictwo to składało się z trzech utworów profesjonalnie nagranych, zostało ono wysłane do wielu podziemnych wytwórni, fanzin, czasopism i spotkało się z pozytywnym odbiorem.
Latem 1996 roku zespół CENOTAPH wszedł do studia YESILKART w Stambule, aby nagrać swój debiutancki album"Volupentyously Minced", 8 utworów o brutalnej i chorej śmierci gore / grind.

Wraz z nagraniem zespół otrzymał oferty z kilku wytwórni spoza Turcji, wybrali jednak HAMMER MUSIC. "Volupentyously Minced" zyskał duże zainteresowanie zgodnie z oczekiwaniami i został rozprowadzony na całym świecie przez wiele wytwórni płytowych. CENOTAPH pojawił się w wielu czasopismach, fanzinach i programach radiowych na całym świecie. "Volupentyously Minced" został rozprowadzony w formacie CD przez różne wytwórnie w około 25 krajach i dotarł do szerokiego wachlarza odbiorców w Turcji w formacie kasety i CD.

W międzyczasie CENOTAPH pracował nad nowym materiałem i koncertował. W 1998 roku zespół nagrał swój drugi album "Puked Genital Purulency" w studio STUDIO FORTE w Stambule. "Puked Genital Purulency" został wydany przez Hammer w formacie MC i CD.
Ten album uzyskał również bardzo dobre recenzje od lokalnych fanów muzyki ekstremalnej, jak również od fanów za granicą. Album jest nadal uważany za jeden z kamieni milowych deathgrind. Cenotaph nagrał swój trzeci longplay w 2003 r. - "Pseudo Verminal Cadaverium" wydany został przez United Guttural Records, Drain Prod, Atlantis Music.

W 2006 roku, z powodu wysokich wymagań, pierwsze albumy zostały zebrane na jednej płycie CD i ponownie wydane pod tytułem "Voluptuously Puked Genitals" przez Burning Dogma Records z Teksasu w USA.

Cenotaphukończył prace nad czwartym albumem, ?Reincarnation in Gorextasy? , do którego sesje odbyły się w Iguana Studio w Niemczech. Album wydany został latem 2007 roku przez Unmatched Brutality Records(USA) oraz tureckie wydawnictwo Atlantis Music. Po wydaniu zespół wyruszył w 10 dniowe tournee po Rosji jako Headliner.

W 2010 roku zespół nagrał swój piąty album 'Putrescent ?nfectious Rabidity' i podpisał z umowę Sevared Records USA - Coyote Records z Rosji. To wydawnictwo także przypadło do gustu fanom na całym świecie. CENOTAPH ponownie koncertował w całej Rosji, zagrał także wiele koncertów w Turcji.

CENOTAPH wystąpił między innymi na:
ROCK STATION FEST (2002) (TURKEY) (HEADLINER SHOW)
ROCK STATION FEST (2003) (TURKEY)
ROCK THE NATIONS FEST (2004) (TURKEY)
IZMIR ROCK FEST (2004) (TURKEY) (HEADLINER SHOW)
FUCK THE COMMERCE FEST (2005) (GERMANY)
ROCK REPUBLIC FEST (2005) (TURKEY)
METAL HEADS MISSION FEST (2005) (UKRAINE) (HEADLINER SHOW)
IZMIR ROCK FEST (2005) (TURKEY)
BRUTAL ASSAULT FEST (2006) (CZECH REP)
MARYLAND DEATH FEST (2006) (USA)
CENOTAPH TURKEY TOUR (2006)
ITU ROCK FEST (2007) (TURKEY) (HEADLINER SHOW)
METAL HEADS MISSION FEST (2007) (UKRAINE)
RUSSIAN TOUR 2007 ( 14 DAYS TOUR)
CENOTAPH TURKEY TOUR (2007)
ROCK STATION FEST (2008) (TURKEY)
COYOTE OPEN AIR FEST (2008) (RUSSIA) (HEADLINER SHOW)
TORNADO OPEN AIR FEST (2010) (RUSSIA)
MOUNTAINS OF DEATH FEST (2010) (SWITZERLAND)
RUSSIAN TOUR 2010 (18 DAYS TOUR)
ITU ROCK FEST (2012) (TURKEY) (HEADLINER SHOW)
METAL HEADS MISSION FEST (2012) (UKRAINE)
HEAVY STAGE FEST (2012) (TURKEY) (HEADLINER SHOW)
BERLIN EXTREME FEST (2012) (GERMANY)
LOW LANDS DEATH FEST (2013) (ITALY) (HEADLINER SHOW)
HEAVY STAGE FEST (2015) (TURKEY) (HEADLINER SHOW)
NETHERLANDS DEATH FEST (2016) ( HOLLAND)
HEAVY STAGE FEST (2017) (TURKEY)
METAL HEADS MISSION FEST (2017) UKRAINE

Ukryj opis
2017-09-16 17:00
Cherry Fest x Urodziny Poliego
Embrional (Death Metal), Gutted (Węgry,Technical Death Metal), J.D. Overdrive (Stoner/Southern Metal), Formis (Death/Thrash Metal), Spatial (Doom Metal), Jimmy Esposito (Bielsko- Biała/Czechowice- Dziedzice, Metal)
Cena: 30,00 Szczegóły
Pierdolniem wiśnie Panie ?
Cherry Fest ; czyli urodzinowa impreza Poliego.
Na pewno nie zabraknie wiśni, na ostatniej imprezie mieliśmy 800 butelek (to jakies 400 litrów), nie zabraknie związku z tym też świetnej atmosfery oraz dobrej muzyki.

Zagrają zimkowie i znajomi którzy tłuką się w różnych fajnych bandach :

*Embrional (Gliwice, Death Metal) https://www.facebook.com/Embrional/

*Gutted (Węgry,Technical Death Metal) https://pl-pl.facebook.com/guttedhorde/

*J.D. Overdrive (Katowice, Stoner/Southern Metal)
https://pl-pl.facebook.com/jdoverdrive/

*Formis (Sosnowiec, Death/Thrash Metal)
https://pl-pl.facebook.com/formismetal/

*Spatial (Pyskowice, Doom Metal) https://pl-pl.facebook.com/hordaspatial

*Jimmy Esposito (Bielsko- Biała/Czechowice- Dziedzice, Metal)
https://pl-pl.facebook.com/jimmy.esposito.czechowice/

+ konkursy z nagrodami

Bilety: 30/ 40 PLN
kto złoży ładnie życzenia \m/ w cenie biletu kielon wiśni
nie przynoście prezentów, flaszek Waszym prezentem bedzie Wasza obecność to będzie dla mnie zaszczyt i szczęście napić sie tego dnia z Wami ! Dlatego cena biletu została ustalona tak, aby nie przekroczył koszt "półlitra z zapojką".

a jak uzbierają się chętni to zrobimy znowu mistrzostwa świata w piciu wiśni na szybkość. Zawsze mozecie mnie pobić, Kto chetny?

impreza jedno dniowa, ale chlejemy ile sie da wiec nie przejmujcie się porotwmi do domu, klub będzie czynny do rana tak, aby każdy w niedzielę zdążył na sój pociąg, autobus ... \m/

Więcej szczegółów niebawem ;) Ukryj opis
2017-09-23 18:00
Christ Agony, Trauma, Epitome, Terrordome, Fam
DEFORMEATHING Festival 2017
Cena: 40,00 Szczegóły
Mamy zaszczyt zaprosić na pierwszą edycję Deformeathing Festival. Wystąpi na nim 5 zespołów (cztery związane z DP oraz gość specjalny). W formule klubowej nie chcemy przesadzać z ilością, zdecydowanie stawiając na jakość. Każdy zespół zagra swój pełny koncertowy set bez pójścia na łatwiznę czy ?festiwalowych ograniczeń czasowych?. Jednocześnie będzie to dawka pozwalająca cieszyć się w 100% każdym dźwiękiem bez powodowania znużenia czy wręcz zamęczenia.

Lokalizacja to znany i ceniony RudeBoy Club w Bielsku-Białej ( www.rudeboyclub.pl ). Setki koncertów na koncie, profesjonalne przygotowanie imprez, solidne zaplecze sprzętowe oraz dobrze wyposażony bar to niezaprzeczalne atuty tego klubu.

Drzwi: 17:30
Start: 18:00
Bilety: 40 zł w przedsprzedaży i 50 zł w dniu koncertu
miejsca stojące
--------------------------------
bilety można nabyć przez naszą stronę internetową w dziale KUP BILET, niebawem będą także dostępne w naszych stałych punktach przedsprzedaży i w naszym klubie.

więcej: http://www.rudeboyclub.pl/Kalendarium/KupBilet

----------------
REZERWACJE MIEJSC SIEDZĄCYCH ;

aby zarezerwować loże (widok sali w dziale: kontakt/o nas), należy wysłać sms na nr +48 602 177 255 (opłata jak za normalny sms wg cennika operatora) i podać:
imię i nazwisko,
ilość osób,
nazwę lub datę koncertu

loże są płatne:
duża loża na 8-10os - koszt 50zł
mała loża do 4os - koszt 20zł
-----------------------------------

CHRIST AGONY (Black/Death Metal)
Legendarny skład powstały w 1990 roku. Kultowy status w tym przypadku jest rzeczą bezsprzeczną. Bogata dyskografia oraz ilość zagranych koncertów mówią o tym, że o półśrodkach nie może być mowy. Po wydaniu (końcem 2016 roku) najnowszego albumu ?Legacy? oraz po odbyciu na początku tego roku trasy pod szyldem ?Legacy Tour 2017? zespół jest zdecydowanie na fali wznoszącej.
https://www.facebook.com/ChristAgony/?fref=ts

TRAUMA (Death Metal)
Legendarny death metalowy skład będący bezdyskusyjnym fenomenem. Istniejący nieprzerwanie od 1988 roku (w pierwszych latach działalności pod nazwą Thanatos) jest aktywny przez cały ten okres zarówno koncertowo jak i wydawniczo. Wypracowana przez lata pozycja oraz zdobyte doświadczenie pozwala nie schodzić nigdy poniżej stałego, wciąż wysokiego, poziomu. Paliwo które nazywa się ?życiowa pasja? napędza ten nie do zatrzymania skład dostarczając coraz to nowych wrażeń zarówno słuchaczom jak i samemu zespołowi.
Udział w DP Fest będzie koncertem szczególnym conajmniej z dwóch powodów. Pierwszym z nich jest to, że będzie to pierwsza wizyta Trauma w Bielsku-Białej. Drugi powód to? O drugim poinformujemy niebawem ;).
https://www.facebook.com/TraumaOfficialPage/?fref=ts

EPITOME (Goregrind)
Funkcjonujący od ponad 20 lat na scenie zespół jest niekwestionowaną legendą sceny goregrind. Setki zagranych koncertów oraz festiwali świadczą o jakości samej w sobie. Wizyty w Meksyku, objazdy po Europie, kilka razy tour po kraju, liczące się festiwale (Obscene Extreme, Skull Fucked, Metal Heads Mission, Flesh Party, Guttural Gore Grind Mafia Etc.) to argumenty obok których nie można przejść obojętnie. Na koncie wydawniczym 4 pełne albumy. Patological Sound Formula.
https://www.facebook.com/SupeROTic/?ref=ts&fref=ts

TERRORDOME (Thrash Metal/Crossover )
Królowie Thrash/Crossover prosto z Krakowa. Zespół który intensywną praca krok po kroku wykuwa swoją pozycję na scenie. Koncerty u boku takich ekip jak Suicidal Tendencies, D.R.I., Anthrax, Destruction czy Vader oraz trasy koncertowe które zespół odbył do tej pory (Chiny, Japonia, Brazylia + europejskie objazdy) mówią same za siebie. Maszyna która nigdy sie nie zatrzymuje!!! Na koncie dwa pełne albumy oraz kilka pomniejszych wydawnictw. Nienazywanie Terrordome "zespołem kompletnym" jest sporym nadużyciem.
https://www.facebook.com/terrordomeband/?ref=ts&fref=ts

FAM (Death/Grindcore)
FAM to tygiel w którym gotują się death metal i grindcore. Wybuchowa mieszanka która zarówno w wersji koncertowej jak i studyjnej zmiata wszystko z powierzchni ziemi. Na pokładzie doświadczeni muzycy którzy z niejednego scenicznego pieca jedli chleb i nie tylko. Na koncie dwa pełne albumy.
https://www.facebook.com/FAMdeathgrind/?fref=ts

Deformeathing Prod. to firma istniejąca na rynku od 2005 roku. Zajmujemy się wydawaniem płyt oraz promocją zespołów. Więcej informacji pod linkami:
www.deformeathing.com
www.facebook.com/deformeathing
www.deformeathing.bandcamp.com
Ukryj opis
2017-09-30 19:00
Sitek
Wielkie Sny Tour
Cena: 0,00 Szczegóły
?Wielkie sny z wielkich płyt o wielkiej płycie. Już nie martwię się o wynik. Wiem co będzie jak już wyjdzie." - premierowy koncert Sitka promujący album "Wielkie Sny"!

Wkrótce więcej info...
Miejsca stojące
--------------------------------
bilety można będzie nabyć przez naszą stronę internetową w dziale KUP BILET, będą także dostępne w naszych stałych punktach przedsprzedaży i w naszym klubie.

więcej: http://www.rudeboyclub.pl/Kalendarium/KupBilet

----------------
REZERWACJE MIEJSC SIEDZĄCYCH ;

aby zarezerwować loże (widok sali w dziale: kontakt/o nas), należy wysłać sms na nr +48 602 177 255 (opłata jak za normalny sms wg cennika operatora) i podać:
imię i nazwisko,
ilość osób,
nazwę lub datę koncertu

loże są płatne:
duża loża na 8-10os - koszt 50zł
mała loża do 4os - koszt 20zł
-----------------------------------
Płyta, która zelektryzowała całe rapowe środowisko.
Bez względu na opinię ? nie przejdziesz obok niej obojętnie!

SITEK to wrocławski raper, który swoje swoją przygodę z muzyką zaczął w 2003 roku. Jego pierwszy zespół TWL (Terror w Liryce) tworzył ze swoim przyjacielem Poterą. W 2009 roku pokazał się w singlu ?Czyja jest Gra? ? udowadniając, że jest jednym z najbardziej utalentowanych raperów w Polsce. Dotychczas wydał kilkanaście bardzo dobrze przyjętych luźnych utworów, które osiągnęły milionowe wyświetlenia w serwisie YT m.in.: ?Ból?, ?Pomóż mi wstać?. Gościnnie udzielił się m.in. na albumach takich artystów jak: donGuralesko, Donatan & Cleo, Chada, Quebonafide, White House.
Jego solowa płyta ?Wielkie Sny? swoją premierę miała 2 grudnia 2016, wyprzedając cały limitowany nakład oraz zajmując 5 miejsce na Olis. Ukryj opis
2017-10-04 19:00
Me And That Man + guests
Cena: 65,00 Szczegóły
Zespół Adam Nergal Darski i John Porter czyli Me And That Man ogłasza polską trasę koncertową!

Długo oczekiwane nad Wisłą koncerty zespołu Me And That Man, promujące płytę "Songs Of Love And Death", wystartują już 21 września w Toruniu. Trasa zakończy się 8 października w Białymstoku, a 4 października zespół zawita do Bielska-Białej!

-------------------------------
bilety można nabyć przez naszą stronę internetową w dziale KUP BILET, a także w naszych stałych punktach przedsprzedaży i w naszym klubie.

więcej: http://www.rudeboyclub.pl/Kalendarium/KupBilet

----------------
REZERWACJE MIEJSC SIEDZĄCYCH ;

aby zarezerwować loże (widok sali w dziale: kontakt/o nas), należy wysłać sms na nr +48 602 177 255 (opłata jak za normalny sms wg cennika operatora) i podać:
imię i nazwisko,
ilość osób,
nazwę lub datę koncertu

loże są płatne:
duża loża na 8-10os - koszt 50zł
mała loża do 4os - koszt 20zł
-----------------------------------

Tydzień po premierze debiutancki album Me And That Man znalazł się na trzecim miejscu najlepiej sprzedających się w Polsce płyt. Płyta zyskała bardzo dobre recenzje w kraju i zagranicą, a dziennikarze muzyczni uznali kolaborację Nergala i Johna Portera i płytę MA&TM za ?wydarzenie roku?, ?niespodziankę?. Po sukcesie zagranicznej trasy (m.in. wyprzedany koncert w Londynie), we wrześniu zespół Me And That Man wyruszy w Polską trasę promującą płytę "Songs Of Love And Death". Podczas koncertów nie zabraknie niespodzianek w setliście. Adam Nergal Darski już nie może się doczekać się doczekać polskich występów - "Przyjęcie "Songs of Love and Death" w kraju przekroczyło nasze najśmielsze oczekiwania! Po europejskich koncertach na których dotarliśmy się jako zespół, jesteśmy gotowi na kolejną rundę, tym razem w Polsce! W tej sposób pragniemy podziękować wszystkim wam za wsparcie, które daliście Me And That Man! 13 sztuk w kluczowych miejscach na krajowej mapie? 13 sztuk pełnych pasji i prawdziwego rock and rolla! Nie możemy się już doczekać!" - zaprasza Nergal.

Płyta została w Polsce wydana nakładem Wydawnictwa Agora S.A.
Album jest do kupienia pod tym linkiem: http://kulturalnysklep.pl/MAN/pr/-songs-of-love-and-death--me-and-that-man.html

Gościnnie na trasie wystąpią Sasha Boole i zespół Fertile Hump

Me And That Man
"Songs of Love and Death"

Polska trasa 2017

21.09 Toruń , Lizard King
22.09 Zielona Góra, Kawon
23.09 Katowice, Fabryka Porcelany
24.09 Wrocław , Zaklęte Rewiry
28.09 Poznań , Aula Artis
29.09 Warszawa, Palladium
30.09 Gdańsk, Teatr Szekspirowski
1.10 Szczecin , Sala Koncertowa
4.10 Bielsko Biała, Rudeboy Club
5.10 Kraków , Teatr Variete
6.10 Rzeszów , Lukr
7.10 Łódź , Wytwórnia
8.10 Białystok , Zmiana Klimatu

https://www.youtube.com/watch?v=fCsY8bA81oY&feature=youtu.be

Organizator - Stowarzyszenie Kulturalne "Sonata"
Współorganizatorzy - IMGN.PRO

Bilety w cenie 65 zł do nabycia:
- Klubokawiarnia Aquarium, od pn. - pt. w godz. 13.00 - 17.00
- RUDEBOY CLUB
- Square One
- Pan Brzytwa Barber Shop
- Salon Muzyczny ELPA

Rezerwacje pod numerem tel. 513 726 630. Ukryj opis
2017-10-05 19:00
KONTRADIKSHN (Electro-rock, Slovenia), Astheria (dark metal)
koncert przełożony!
Cena: 15,00 Szczegóły
Nowa data koncertu to 5.10.2017!!!
Ceny biletów pozostają bez zmian. Bilety które nabyliście wcześniej zachowują ważność!

_________________________________________________________
Z przykrością informujemy, że z powodu poważnych problemów zdrowotnych perkusisty Kontradikshn, zespół musi przełożyć wszystkie koncerty z zaplanowanej trasy!

Anže Kump życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!
__________________________________________________
Słoweński elektro rock - Kontradikshn w Rudeboy'u!!!

Kontradikshn
https://web.facebook.com/Kontradikshn/
https://www.youtube.com/watch?v=gnRvTJLH1zM
https://www.youtube.com/watch?v=FG7JwzF4bEo
https://www.youtube.com/watch?v=N3Qy3Zcng_w
http://kontradikshn.com/

Astheria
www.astheria.pl
www.facebook.com/astheria.band
https://soundcloud.com/astheria/sets/astheria

Ceny biletów i szczegóły już wkrótce!!!
miejsca stojące
--------------------------------
bilety można będzie nabyć przez naszą stronę internetową w dziale KUP BILET, będą także dostępne w naszych stałych punktach przedsprzedaży i w naszym klubie.

więcej: http://www.rudeboyclub.pl/Kalendarium/KupBilet

----------------
REZERWACJE MIEJSC SIEDZĄCYCH ;

aby zarezerwować loże (widok sali w dziale: kontakt/o nas), należy wysłać sms na nr +48 602 177 255 (opłata jak za normalny sms wg cennika operatora) i podać:
imię i nazwisko,
ilość osób,
nazwę lub datę koncertu

loże są płatne:
duża loża na 8-10os - koszt 50zł
mała loża do 4os - koszt 20zł
-----------------------------------

Kontradikshn - to słoweńska grupa grająca elektro-rock. Ich muzyka to unikalne połączenie break-beat, nowoczesnej elektroniki i drum'n'bass przez (post) punk. Wiadomości jakie przekazują przez swoją muzykę bywają intymne, czasem osobiste i dotyczą głównie słuchacza. Jaša LORENCIC stwierdził: "To tak jakby The Prodigy spotykali Laibach, a po drodze wpadli do Chemical Brothers, żeby wszyscy razem znaleźli się na koncercie, jedynym takim - młodym, świeżym, istotnym i dostępnym. "

W 2013 roku zespół został laureatem na największym Festiwalu Nowych zespołów w byłym jugosłowiańskim obszarze Demofest w Banja Luka, BiH - spośród 400 zespołów, Kontradikshn został wybrany, aby zagrać przed kilku tysięczną publicznością i zdobył 2. miejsce.

W 2014 roku wydali EP "Anatomy" oraz odbyli tournee po całym obszarze byłej Jugosławii. W 2015 roku zostali nominowani do TOP5 NEW słoweńskich zespołów według MENT. Koncertowali na terenie Słowenii, Chorwacji i Bośni. W 2016 roku Wydali debiutancki album "Reframing", który promowali podczas trasy po Chorwacji, Serbii, Macedonii, Czarnogórze i Bośni.

Zespół Kontradikshn został okrzyknięty "słoweńską maszyną elektro-punk-rockową" a także zespołem, pochodzącym z terenów byłej Jugosławii, który robi najbardziej interesujące show podczas swoich występów.

Dyskografia
- Reframing (ALBUM - 2016 - Implicit Division / G-2A Records)
https://kontradikshn.bandcamp.com/
- Memory Dump (SINGLE - 2015 - Implicit Division)
https://www.youtube.com/watch?v=N3Qy3Zcng_w
- Anatomy (EP - 2014 - Vox Records)
https://kontradikshn.bandcamp.com/album/anatomy-ep

Czlonkowie
Petar Stojanović - synth, guitar, vocals ;
Matej Plešej - guitar, bass synth ;
Anže Kump - drums ;

__________
Polska grupa dark metalowa Astheria to reminescencja gothic metalu z czasów świetności z zauwazalną domieszką rozwiązań w tym gatunku niespotykanych.

Od swej reaktywacji pod koniec roku 2014, zespół wkrótce pojawił się z nowym materiałem promocyjnym. Debiutancki album długogrający zatytułowany po prostu "Astheria" został wydany w 2016 i zyskał pochlebne opinie, głównie w kraju. Promując to wydawnictwo, zespół współdzielił scenę ze znanymi artystami jak Moonlight, Farben Lehre czy Batalion d'Amour. Obecnie grupa przygotowuje już materiał na następcę krążka, choć cały czas pozostaje zainteresowana prezentowaniem swojej muzyki na żywo.

Dyskografia
(2015) "Promo 2015"
(2016) "Astheria"

Skład
Karol Szcześniak - Wokal, Gitary
Michał Sławiński - Gitara basowa
Karol Szwedek - Perkusja


Ukryj opis